herb BIP - Urząd Miejski w Wolinie

www.gminawolin.pl

Wykaz Sołtysów i Rad Sołeckich Gminy Wolin

WYKAZ SOŁTYSÓW I RAD SOŁECKICH GMINY WOLIN

L.p.

Miejscowość

Nazwisko i imię sołtysa

Nazwisko i imię członków Rady Sołeckiej

1.

CHYNOWO

Ciołek Barbara

Jabłońska Andżelika, Branicka Wioleta, Subda Justyna

2.

DARGOBĄDZ

Wischnewski Agnieszka

Flacht Edward, Pałka Katarzyna, Tomczuk Marzena, Zielińska Mirosława

3.

DARZOWICE

Drzewińska Aldona

Kwaśniewska Małgorzata, Skrzyński Mariusz

4.

DOBROPOLE

Kmiotczyk Marek

Janusz Angelika, Kmiotczyk Mateusz, Piesta Magdalena, Berezowska Agnieszka

5.

DOMYSŁÓW

Smoleń Krzysztof

Małolepszy Arkadiusz, Balazs Maria, Teichman Peter

6.

JARZĘBOWO

Urbańczyk Wanda

Singh Monika, Słodzka Aldona

7.

KODRĄB

Lucjan Tankowski

Brancewicz Danuta, Bursa Dorota, Dziadek Wioletta, Pierożkiewicz Wioletta

8.

KODRĄBEK

Malessa Laurencja

Zinkiewicz Piotr, Nesteruk Daniel, Czajkowski Ireneusz

9.

KOŁCZEWO

Cezary Błoński

Babkins Krzysztof, Grodzki Kamil, Dołęgowski Marek, Dykowska Joanna

10.

KONIEWO

Krzysztof Czach

Jama Bożena, Skiba Elżbieta, Śliwa Krzysztof, Jama Marek

11.

KORZĘCIN

Stankiewicz-Tuwalska Natalia

Szkut Andżelika, Gecke Regina, Lemza Agnieszka

12.

LASKA

Urszula Jamrożek

Ptasyrka Bogumiła, Sobierajski Piotr, Pałasz Krystyna, Waldon Eugeniusz

13.

ŁADZIN

Robert Twarogiel

Hengielska Renata, Twarogiel Katarzyna, Jachyra Magdalena, Drzewiński Zbigniew

14.

ŁUSKOWO

Waldemar Dubrawski

Bujala Beata, Kowalewska-Matysiak Sylwia, Turowska Anna, Słaboński Stefan

15.

MOKRZYCA MAŁA

Ariel Mularczyk

Ozych Zbigniew, Ligęza Tomasz, Czuba Magdalena, Durkowska Magdalena

16.

MOKRZYCA WIELKA

Krzysztof Kalinowski

Broszkiewicz Stanisław, Kalinowski Mirosław, Stolarek Piotr, Gutowska Paulina

17.

OSTROMICE

Ryszard Mierzicki

Słomczewski Bogusław, Brylski Stanisław, Czerniak Halina, Skierska Barbara

18.

PIASKI WIELKIE

Tarka Dorota

Muller Beata, Baran Justyna

19.

PŁOCIN

Robert Żebrowski

Lis Elżbieta, Żebrowska Ewa, Gadecki Artur, Semeradt Piotr

20.

RECŁAW

Jolanta Szczęsna

Augustajtys Magdalena, Jama Janusz, Kłysewicz Grzegorz, Mieleszkiewicz Wiesław

21.

RZECZYN

Dalia Hetman – Kowalska

Piesta Ewelina, Piotrowska Jolanta, Zyguś Bernadetta

22.

SIEROSŁAW

Wioleta Mitura

Papis Sylwia, Papis-Lichowska Joanna, Masojć Agnieszka, Wierzbicka Małgorzata

23.

SKOSZEWO

Arkadiusz Czuba-Kosior

Kośnik Magdalena, Szkudlarek Piotr, Ptaszek Anna, Cendrowicz Danuta

24.

TROSZYN

Natalia Szczechowska

Kubisiak Agnieszka, Lipnicki Rafał

25.

UNIN

Robert Lemza

Głogowska Renata, Brodowski Jarosław, Huzarska Teresa, Ciślak Piotr

26.

WARNOWO

Elżbieta Aszkiełowicz

Fusiek Piotr, Turczynowicz Wojciech, Janik Przemysław

27.

WIEJKOWO

Izabela Opasińska

Drożdż Przemysław, Okulska Jolanta, Tkacz Katarzyna, Baran Małgorzata

28.

WISEŁKA

Janson Konrad

Krawczyk Krzysztof, Szczepan Marcin, Lichowska Grażyna, Celiński Krzysztof

29.

ZAGÓRZE

Bronisław Grocholski

Paś Jan, Makowska Zofia, Krzemiński Jerzy, Repow Romana

30.

ZASTAŃ

Maria Ratyńska

Turkiewicz Marlena, Frąckowiak Krzysztof, Gan Krzysztof

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Krzysztof Konieczny 11-05-2007 15:24
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 11-05-2007
Ostatnia aktualizacja: Daniel Nesteruk 18-03-2019 09:53