herb BIP - Urząd Miejski w Wolinie

www.gminawolin.pl

ABC Liderstwa, bezpłatne szkolenie.


ABC Liderstwa

Jak rozpoczyna się liderska działalność? Skąd biorą się liderzy? Czym zajmują się na początku swojej działalności? Z jakimi wyzwaniami się stykają stawiając pierwsze kroki? Szkoła Liderów ogłosiła nabór do projektu ABC Liderstwa dla osób, które są na początku liderskiej drogi.

Do 12 lutego trwa rekrutacja uczestników z województw: wielkopolskiego, dolnośląskiego, lubuskiego, opolskiego i zachodniopomorskiego.

Zapraszamy do uczestnictwa w nim osoby działające m.in. w organizacjach pozarządowych, samorządach, organizacjach studenckich, bibliotekach, kołach gospodyń wiejskich, domach kultury, klubach sportowych, szkołach, radach sołeckich, uniwersytetach trzeciego wieku, szkołach, organizacjach harcerskich.

Uczestnicy projektu wezmą udział w dwuczęściowym szkoleniu, podczas którego poznają liderskie ABC:

  • jak pracować z zespołem

  • jak angażować innych do działania

  • jak przekonująco występować publicznie

  • jak realizować projekty

Szkolenie odbędzie się w dniach 29 lutego-3 marca oraz 21-23 marca. Będzie okazją do spotkań z inspirującymi gośćmi, do wymiany doświadczeń, do odkrycia swojego liderskiego potencjału i doskonalenia swoich liderskich umiejętności.

Warunki uczestnictwa w projekcie ABC Liderstwa

Do udziału zapraszamy osoby powyżej 18 roku życia, które nie brały dotąd udziału w programach liderskich Szkoły Liderów.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie. Dofinansowujemy koszty dojazdu do 120 zł w obie strony

Jak się zgłosić?
Osoby zainteresowane powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.szkola-liderow.pl i wysłać na adres julia.szczesniak@szkola-liderow.pl lub nr faksu 22 556 82 51 załączając CV lub życiorys.

Termin zgłoszeń upływa: 12 lutego 2012 roku.

więcej informacji na stronie www.szkola-liderow.pl

Szczegółowych informacji udziela Julia Szcześniak
kontakt: julia.szczesniak@szkola-liderow.pl, tel.: 22 556 82 54

Projekt jest realizowany przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Informacja przekopiowana ze strony http://szkola-liderow.pl/abc.php

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Joanna Prachnio 02-02-2012 10:35
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 02-02-2012
Ostatnia aktualizacja: - 02-02-2012 10:35