herb BIP - Urząd Miejski w Wolinie

www.gminawolin.pl

Komunikat do organizacji pożytku publicznego dotyczący uruchomienia nowej bazy sprawozdań


Komunikat do organizacji pożytku publicznego dotyczący uruchomienia nowej bazy sprawozdań

W dniu 24 maja br udostępniamy Państwu nowy System sprawozdań finansowych i merytorycznych organizacji pożytku publicznego. Oddane do użytku narzędzie pozwoli organizacjom pożytku publicznego spełnić obowiązek sprawozdawczy wobec Ministra Pracy i Polityki Społecznej, zapewniając jednocześnie wsparcie w trakcie wypełniania poszczególnych pól formularzy sprawozdań w formie odpowiednich komunikatów.

Nowy system udostępniony jest na stronie internetowej Departamentu Pożytku Publicznego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej http://www.pozytek.gov.pl/, lub bezpośrednio pod adresem https://opp.mpips.gov.pl/.

Instrukcja dotycząca obsługi ww. Systemu wraz z podstawowymi wymaganiami technicznymi udostępniona jest na stronie http://www.pozytek.gov.pl/.

Informujemy, że w związku z tym, iż nowa baza jest zupełnie nowym systemem należy przejść proces rejestracji (założenia nowego konta) od początku (nawet jeśli organizacja miała już login i hasło w starej bazie).

Jednocześnie, w celu udzielenia bieżących wyjaśnień dotyczących działania Systemu została uruchomiona infolinia pod numerem (22) 661 11 47 oraz skrzynka pocztowa opp@mpips.gov.pl, na która można kierować zapytania dotyczące działania ww. Systemu.

Departament Pożytku Publicznego

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Joanna Prachnio 29-05-2012 08:53
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 29-05-2012
Ostatnia aktualizacja: - 29-05-2012 08:53