Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Wolinie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Szczecin. Bezpłatny Warsztat "Indywidualne wzorce myślenia"

Regionalne Centrum Wolontariatu w szczecinie zaprasza na warsztat "Indywidualne wzorce myślenia", który odbędzie się 13 sierpnia w godzinach 16-19 w siedzibie Stowarzyszenia POLITES.

Wszyscy wiemy o tym, że się różnimy. Różnice w postrzeganiu świata, interpretowaniu go i „pochłanianiu” tego co świat ma nam do zaoferowania można zaobserwować nawet wśród bliźniaczego rodzeństwa. Umysł każdego z nas jest unikalny, dlatego w unikalny sposób przetwarzamy informacje. A co się dzieje, kiedy spotykamy ludzi zupełnie odmiennych od nas? Kiedy mamy kontakt z grupką kilku dzieci, które zupełnie się od siebie różnią? Czy potrafimy przekazywać informację w taki sposób aby dotrzeć do każdego, aby utrzymać uwagę i nie zniszczyć dziecięcej ciekawości świata? Czy potrafimy dostrzegać różnicę między sobą i na nich budować? Wydaje mi się, że takiej wiedzy mamy wciąż za mało…

Dlatego, zapraszamy na szkolenie! Tematem głównym będzie ukazanie w jaki sposób nasze umysły (a w szczególności umysły dzieci- które działają intuicyjnie, bez utrwalonych sposobów postępowania) przetwarzają informację oraz jak dokonuje się obróbka tych informacji. Omawiana koncepcja, będzie rozszerzeniem koncepcji mówiącej o: słuchowcach, wzrokowcach i kinestetykach.

Zgłoszenia >>

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Joanna Prachnio 09-08-2012 08:25
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 09-08-2012
Ostatnia aktualizacja: - 09-08-2012 08:25