herb BIP - Urząd Miejski w Wolinie

www.gminawolin.pl

Szczecin. Bezpłatny Warsztat "Indywidualne wzorce myślenia"

Regionalne Centrum Wolontariatu w szczecinie zaprasza na warsztat "Indywidualne wzorce myślenia", który odbędzie się 13 sierpnia w godzinach 16-19 w siedzibie Stowarzyszenia POLITES.

Wszyscy wiemy o tym, że się różnimy. Różnice w postrzeganiu świata, interpretowaniu go i „pochłanianiu” tego co świat ma nam do zaoferowania można zaobserwować nawet wśród bliźniaczego rodzeństwa. Umysł każdego z nas jest unikalny, dlatego w unikalny sposób przetwarzamy informacje. A co się dzieje, kiedy spotykamy ludzi zupełnie odmiennych od nas? Kiedy mamy kontakt z grupką kilku dzieci, które zupełnie się od siebie różnią? Czy potrafimy przekazywać informację w taki sposób aby dotrzeć do każdego, aby utrzymać uwagę i nie zniszczyć dziecięcej ciekawości świata? Czy potrafimy dostrzegać różnicę między sobą i na nich budować? Wydaje mi się, że takiej wiedzy mamy wciąż za mało…

Dlatego, zapraszamy na szkolenie! Tematem głównym będzie ukazanie w jaki sposób nasze umysły (a w szczególności umysły dzieci- które działają intuicyjnie, bez utrwalonych sposobów postępowania) przetwarzają informację oraz jak dokonuje się obróbka tych informacji. Omawiana koncepcja, będzie rozszerzeniem koncepcji mówiącej o: słuchowcach, wzrokowcach i kinestetykach.

Zgłoszenia >>

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Joanna Prachnio 09-08-2012 08:25
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 09-08-2012
Ostatnia aktualizacja: - 09-08-2012 08:25